Sklo

Sklo

Sklo - multifunkčný materiál, netradičný, ktorý v interiéri vytvára ilúziu, vzdušnosť, ľahkosť, decentne oddeľuje priestor a pritom ho neymenšuje. Nestarne, má dlhú životnosť, je nenáročné na údržbu.

Sklenené systémy - priečky, posuvné dvere, mobiliár, nábytkové doplnky, nábytkové a vybavenie, vitríny a markízy.

Kovovýroba

Kovovýroba

Kovovýroba je zameraná na výrobu prvkov súvisiacich s interiérom, nábytkom. Dlhoročné skúsenosti a kvalitné remeselné zázemie umožňujú vyrábať vlastné rady oceľových stolových podnoží, doplnky k stolom, pracovať s ušľachtilými materiálmi, ako sú nerez, mosadz. V rámci kompletnej dodávky interiéru dodávame zábradlia a schodiská v kombinácii kov - sklo - drevo.

Delenie plechov laserovým rezacím zariadením: technológia rezania laserom sa vyznačuje vysokou rýchlosťou a presnosťou rezu. Vďaka tejto technológii dokážeme vytvárať nie len pravouhlé tvary, ale aj zložité presné kontúry bez nutnosti kooperácie v iných spoločnostiach. Taktiež bude odstránená možná chybovosť spôsobená manuálnym rezaním kontúr rezným kotúčom.

Ohyb vyrezaných plechových polotovarov: po vyrezaní tvaru nasleduje ohýbanie na ohraňovacom lise. CNC ohraňovací lis nám umožní vďaka importovaniu dát riešiť jednoduché a veľmi komplikované tvary.

Drevovýroba (Banky)

Drevovýroba (Banky)

Naše realizácie zariadení interiérov bankových priestorov rešpektujú vysoké nároky na estetiku i účelnosť. Často otvorený a pomerne veľký priestor vďaka použitiu materiálov (sklo, kameň, kov) vytvára pohodu pre klientov a zamestnancov.

Drevovýroba (Byty)

Drevovýroba (Byty)

Bytový nábytok realizujeme na mieru s remeselnou zručnosťou a dôrazom na detail rešpektujúc daný priestor i vhodné farebné kombinácie materiálov.

Drevovýroba (Atyp)

Drevovýroba (Atyp)

Drevo, kov, kameň a sklo sú dominantnými materiálmi v našich jedinečných atypoch. Ak k tomu pridáme skúsenosti s materiálmi, výrobnými postupmi a zázemie so zručnými remeselníkmi, tvorivosť a flexibilitu konštruktérov, dokážeme vytvoriť a zariadiť priestory, ktoré si na dlhý čas zapamätáte.

Riešenia na mieru

Riešenia na mieru

Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je úzka spolupráca s mladými dizajnérmi a architektmi, ktorí sú schopní na základe požiadaviek klienta vytvoriť zaujímavé riešenia prostredníctvom vizualizácií, či už je to interiér alebo produkt, a v spolupráci s našou výrobou vytvoriť jedinečný projekt.